Naujienos
Nuo 2024 m. vasario 1 d. mažėja UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ tiekiamo geriamojo vandens su nuotekų tvarkymu kainos

     Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (toliau – VERT) 2023 m. gruodžio 21 d. nutarimu Nr. 03E-1879 „Dėl UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo“ nustatė UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ (toliau – Bendrovė)  geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų perskaičiuotas kainas. Po bazinių kainų perskaičiavimo vidutinė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina - 3,28 Eur/m3 (su PVM) lyginant su iki 2024 vasario mėn. galiojančia vidutine kaina - 4,01 Eur/m3 (su PVM), mažėja – 0,73 Eur/m3 (su PVM) arba 18,2 proc., iš jų: geriamojo vandens tiekimo paslaugos kaina mažėja - 0,16 Eur/m(su PVM), nuotekų tvarkymo paslaugų kaina mažėja - 0,57 Eur/m3 (su PVM). Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų sumažėjimą pagrinde lėmė elektros energijos kainos pokytis – sudaryta elektros energijos tiekimo sutartis su nepriklausomu elektros energijos tiekėju UAB „Elektrum Lietuva“ ir pasiderėjus su ja, bendrovė gavo  žymiai mažesnes elektros kainas 15-18 ct už kWh be PVM. Taip pat įtakos turėjo ir sąskaitų administravimo sąnaudų mažinimas, kadangi bendrovė atsisakė popierinių sąskaitų siuntimo.

     Nuo 2024 m. vasario 1 d. vartotojai mokės:

Eil. Nr.

Paslaugos pavadinimas

Paslaugos kaina, Eur/m3

Be PVM

Su PVM

1

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3:

2,70

3,27

2

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos vartotojams, perkantiems individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, Eur/m3:

2,66

3,22

3

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos abonentams (juridiniams asmenims), perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas buities ir komerciniams poreikiams bei perkantiems geriamąjį vandenį, skirtą karštam vandeniui ruošti ir tiekiamą abonentams, Eur/m3:

2,74

3,32


Atgal Spausdinimo versija